У ВР 17 березня можуть проголосувати за відкриття ринку землі

17 марта, 2020

17 березня парламент може ухвалити в цілому законопроект про ринок землі 2178-10. Про це повідомили джерела AgroPolit.com у Раді після зустрічі Президента Володимира Зеленського зі своєю фракцією.

Як зазначає джерело, попередній варіант голосування можливий за умови, що фракція ОПЗЖ:

  • відкличе решту своїх поправок,
  • не прийде всім складом  на голосування решти поправок до закону.

«Останній варіант розглядається. При чому не прийти може вся фракція ОПЗЖ на засідання парламенту, якщо на ранковому позачерговому буде прийнято рішення продовжити роботу Ради в штатному режимі. В такому разі всі поправки ОПЗЖ пролітають і депутатам лишається проголосувати тільки 10-ть поправок, рекомендованих аграрним комітетом для голосування. От якщо їх проголосують – закон прийнято і справа тільки за президентом – потрібен його буде підпис», — розповідає джерело.

Наразі депутати не розглянули ще 720 поправко до законопроекту про ринок землі.

Зазначимо, що Володимир Зеленський заявив наступне щодо розкладу роботи Ради в період всеукраїнського карантину:

«На мою думку зміна плану роботи Верховної Ради недопустима. Зараз, у ситуації світової пандемії та загрози глобальної фінансової кризи, парламент України має ухвалювати життєво важливі для економіки закони: впроваджувати податкову, земельну та трудову реформу. Призначати міністрів економіки та енергетики, генерального прокурора України. Швидкі реформи – це швидка допомога для економіки. Без них – економічна кома».

Новости по теме

| | |