У ВР зареєстрували законопроект щодо фонду гарантування кредитів аграріям

15 марта, 2020

У Верховній Раді України 12 березня було зареєстровано законопроект №3205 «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві», з метою підтримки малих та середніх суб’єктів підприємництва. Про це повідомляє прес-служба ВРУ.

Проект Закону розроблено з метою підтримки малих та середніх суб’єктів підприємництва, включаючи фермерські господарства, шляхом часткового гарантування виконання зобов’язань таких суб’єктів перед фінансовими установами за кредитними договорами з метою створення умов для стабільного функціонування ринку землі та сільського господарства в Україні. «Законопроектом передбачається надання можливості українцям вільно розпоряджатися своєю власністю, включно із землею та капіталом, та отримувати за розпорядження нею справедливу вартість шляхом зняття мораторію на обіг земель сільськогосподарського призначення.

З метою створення умов для стабільного функціонування ринку землі та сільського господарства в Україні пропонується створити Фонд часткового гарантування кредитів в сільському господарстві», — йдеться в документі. Державним бюджетом України на 2020 рік передбачаються кошти для формування статутного капіталу Фонду часткового гарантування кредитів в сільському господарстві у обсязі 240 млн гривень. «Прийняття проекту Закону України покращить доступ малих та середніх суб’єктів господарювання, що здійснюють первинне виробництво сільськогосподарської продукції до кредитних ресурсів, дозволить збільшити обсяг інвестицій в аграрний сектор економіки, підвищить конкурентоспроможність сільськогосподарської продукції та її якість», — вважають ініціатори законопроекту. Нагадаємо, МВФ затримує кредит для України через зміну уряду.

Новости по теме

| |