В лісосмузі Новобузького району Миколаївщини браконьєри знищили 156 дерев

12 марта, 2020

На початку лютого до Державної екологічної інспекцій у Миколаївській області звернувся громадянин та повідомив про порубку на території Софіївської сільської ради Новобузького району.  Прол це повідомляє Миколаївська державна екологічна інспекція.

За результатами обстеження лісового захисного насадження поблизу села Ганнівка Новобузького р-ну Миколаївської області, проведеного державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища за участі заявника, встановлено факт спилювання 154 зеленоростучих дерев: 146 одиниць породи «Акація», 7 одиниць породи «В’яз» та 1 одиниця породи «Ясен». Також встановлено факт спилювання 2 сухостійних дерев породи «Акація». Діаметри дерев від 10 до 60 сантиметрів.

Загальний розмір шкоди, завданої державі внаслідок незаконного пошкодження дерев складає 539 365 гривень.  

Оскільки у діях осіб вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 та частиною 4 статті 246 Кримінального Кодексу України, матеріали справи передані до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що останнім часом проблема незаконного вирубування лісу все більше загострюється в Миколаївській області. Місцеві відзначають, що на Півночі Миколаївської області іде спилювання лісосмуг в промислових масштабах. Поки керівництво Миколаївської області не приймає конкретних дій по припиненню цієї ситуації.

Раніше ми писали що черговий випадок масової вирубки дерев зафіксовано на Миколаївщині.

Раніше депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа вже повідомляв про вирубку лісів та лісосмуг на території Миколаївської область в промислових масштабах.

Новости по теме

| |