На Одещині малі виробники поділились досвідом, як отримати «мільйон із гектара» ФОТОРЕПОРТАЖ

11 марта, 2020

5-6 березня в Одесі малі виробники з усієї України зібрались на масштабній конференції «Мільйон із гектара 2020». Учасники змогли не тільки поспілкуватись, а й виїхати на другий день конференції безпосередньо на два підприємства, де їх власники показали на прикладі як змогли заробити мільйон на гектарі.

Програма першого дня конференції була розділена на декілька тематичних форумів, під час яких провідні експерти у окремих галузях розповіли про актуальні проблеми та підняли цікаві теми для обговорення у плодоовочівництві, часниківництві, а також у інших нішових направленнях агросектору України. Окрім того, тут працювали експозиції виробників крафтової продукції та була можлива дегустація вина, меду та равликів.

На другий день були заплановані поїздки до двох ферм у Одеській області. У п’ятницю, 6 березня, учасники події завітали до ФГ «Пан Білан», власником якого є Віталій Білан. Вже більше 20 років він займається вирощуванням салатів та овочів. У рамках візиту фермер розповів про свою команду, яка допомагає йому втілювати в життя всі ідеї, а також познайомив із асортиментом рослин у теплицях.

Наступною локацією стала сімейна равликова ферма «Family Snail Farm». Тут Артем Байрамов, власник ферми, провів екскурсію приміщеннями, де вирощують равликів та детально розповів про тонкощі їх розведення.

Більш детально про господарства «Пан Білан» та «Family Snail Farm» читайте скоро на сайті АгроЮг.

Новости по теме

| | |