В середині березня може відновити роботу Мінагрополітики – Лещенко

9 марта, 2020

Міністерство аграрної політики і продовольства може відновити роботу з наступного тижня. Про це повідомив уповноважений президента із земельних питань Роман Лещенко, передає «Інтерфакс-Україна».

«З наступного тижня буде інституційно відновлено роботу Міністерства аграрної політики. Галузь, яка формує 40% валютної виручки та 20% ВВП країни, матиме профільне міністерство», – заявив він.

Нагадаємо, у серпні 2019 року Верховна Рада затвердила запропонований прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком склад Кабінету міністрів, в якому Міністерство аграрної політики і продовольства об’єднали з Міністерством розвитку економіки і торгівлі.

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з прем’єром 17 січня цього року заявив про необхідність розділити деякі міністерства, серед яких і Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Тимофій Милованов, який очолював міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, відмовився очолити міністерство агропромислового комплексу.

Новости по теме

| |