На Херсонщині стартує масштабний всеукраїнський проєкт «Бізнес-інкубатор для сільської місцевості»

8 марта, 2020

На Херсонщині стартує масштабний всеукраїнський проєкт «Бізнес-інкубатор для сільської місцевості». Про це розповів Іван Слободяник, голова об’єднання «Агро-Продовольча рада», на своїй Facebook сторінці. «Концепцію проекту ми вже представили на нараді щодо розвитку аграрного виробництва у Херсонській області.

Цей проект буде реалізовуватись на принципах державно-приватного партнерства та співфінансування: Мінекономіки в особі Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, Агро-Продовольчою Радою (та відповідно її учасниками) обласними адміністраціями та партнерами які ще будуть долучатись», — написав Слободяник. В рамках проекту планується створення у кожному обласному центрі приміщення з обладнанням, де люди, що цікавляться фермерською справою, зможуть пройти навчання. Воно буде проходити у форматі тренінгів, семінарів та відео уроків за приблизно 50 напрямами. Окрім того будуть проводитися онлайн консультації між профільними фахівцями, та всіма зацікавленими особами в регіонах. «Цей проект — буде реалізовуватись в кооперації з проектом „Агро-Продовольчої Ради“ з побудови всеукраїнської інформаційної мережі „Агро-онлайн“, головна мета якого — це налагодження ефективної комунікації між представниками влади, експертами, науковцями та фермерами, сільгоспвиробниками та переробниками, сільськими головами та головами ОТГ», — наголошує голова об’єднання.

Таким чином, представник міністерства, чи народній депутат з профільного комітету парламенту може прийти в центральній офіс мережі в Києві і в режимі онлайн-конференції відповісти на всі питання, що турбують аграріїв та сільських голів на місцях. Або якщо потрібно провести семінар щодо зміни клімату, нових технологій тощо. «Перший повноцінній кабінет буде обладнано в Херсонській області. Також плануємо, що за рахунок приватної ініціативи буде організовано дорадницьку і консалтингову підтримку з актуальних проблем розвитку сільського господарства. Це земельні питання, технології, доступ до фінансування як державного так і приватного, бухгалтерія», — пояснив Іван Слободяник. Варто додати, що наразі йде розробка всіх необхідних навчальних курсів та матеріалів, готуються приміщення в регіонах. Повноцінний запуск мережі плануємо на кінець цього року, — повідомив Слободяник.

Новости по теме

| | | |