У Верховній Раді розглянули майже 80% правок до земельного законопроекту

6 марта, 2020

Верховна Рада України розглянула 3182 правки з 4018 до законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» №2178-10.

Про це повідомляє прес-служба ВРУ.

Таким чином народні депутати розглянули 79% правок до земельного законопроекту, із них схвалено всього дві правки. Парламентарії 296 голосами «за» підтримали правку №48 щодо зобов’язання власникам та користувачам земельних ділянок усіх форм власності, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення, надавати право сервітуту для забезпечення проходу (проїзду) іншим власникам та користувачам земельних ділянок до належної їм на відповідному праві земельної ділянки. «Народні депутати 244 голосами підтримали правку №3017 стосовно зміни нумерації у пункті 4 Розділу І Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“», — повідомляє ВРУ. За результатами голосування усі інші правки відхилено. Розгляд правок до законопроекту №2178−10 буде продовжено сьогодні, 6 березня, на пленарному засіданні. Нагадаємо, до комітету ВР з питань аграрної та земельної політики надійшло 4 500 поправок до законопроекту щодо запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, що депутат Миколаївської обласної ради, голова аграрної комісії Миколаївської  облради Юрій Кормишкін розкритикував дії влади щодо земельної реформи та запропонував народним депутатам і представникам Аграрного комітету ВР, в першу чергу, провести всеукраїнский референдум, аби дізнатись чи готові люди до відкриття земельного ринку в Україні.

Новости по теме

| |