«Потребує оновлення»: на Миколаївщині проведуть НГО земель в населених пунктах

4 марта, 2020

Остання нормативна грошова оцінка земель в населених пунктах в Миколаївській області проводилась у 2012 році. Згідно до ст.18 Закону України «Про оцінку земель» НГО земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, незалежно від їх цільового призначення – проводиться не рідше ніж один раз на 5-7 років. На цьому зауважила заступник начальника відділу ринка та оцінка земель ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області Наталя Головащенко під час засідання постійної аграрної комісії Миколаївської облради.

Заступник начальника відділу ринка та оцінка земель ГУ Держгеокадастру Наталя Головащенко

Згідно представленого проекту рішення наразі на Миколаївщині проведення НГО земель потребує 904 населених пункта.

Відомо, що станом на 14 лютого 2020 року сума коштів обласного бюджету, що надішли у порядку відшкодування втрат сільського господарства та лісогосподарства виробництва становить 1 млн 235 тисяч 199 грн. Члени аграрної комісії рекомендували ГУ Держгеокадастру спільно з Департаментом АПР розробити проект програми розвитку земельних відносин, у якому варто передбачити заходи з проведення НГО, в тому числі за рахунок використання коштів від відшкодування.

В свою чергу, сільські та селищні голови Миколаївської області мають передбачити в місцевих бюджетах кошти на встановлення меж проведення НГО.

Новости по теме

| | |