В Миколаєві відбудеться акція «Мільйон дерев за 24 години»: будуть саджати дерева в парку «Дружба»

5 марта, 2020

В Миколаєві, 21 березня відбудеться акція «1 000 000 дерев за 24 години». В рамках Всеукраїнського екологічного проєкту «Озеленення України», ініційованого проєктом «Книга рекордів України» дерева планується висадити на всій території країни. Ідея заходу – привернення уваги людей до екологічних проблем, розвиток екологічної свідомості населення та відновлення вітчизняної екосистеми.

Миколаївців  просять долучитися до акції. Відповідне звернення опублікували на своїй сторінці в Facebook миколаївський активіст Роман Буров. Він закликав підтримати флешмоб #ОзелененняУкраїни. 

В Миколаєві дерева будуть висаджувати в парку «Дружба», який довгий час був закинутий.  Для цієї мети активісти збирають кошти на закупівлю садженців. Люди, що хочуть взяти участь у акції, можуть звертатися безпосередньо до Романа. Садженці, які збираються купити активісти — липи, берези та павловнії.

Перший етап — закупити садженці, другий етап — всіх небайдужих миколаївців кличуть у парк 21 березня, щоби допомогти у висадці дерев. Інструментами всіх бажаючих посадити своє дерево забеспечать.

Наша цель — восстановить экосистему Украины и мира в целом, развить экологическое сознание всех людей планеты, а также создать коллективную историю успеха и показать себе и миру, что мы, украинцы, вместе можем гораздо больше!
Внимание!
Задача номер один : Это собрать средства на закупку саженцев. Номер карты Приват :4149-6054-6631-1289 (Буров.Р)
От собранной суммы будет зависеть количество закупленных саженцев.(В назначении платежа укажите НА САЖЕНЦЫ.)
Задача номер два :Прийти и поработать .Будем рады видеть вас с детьми.
Задача номер три : Поделиться данным мероприятием с другими.
Обеспечение инструментом мы организуем.
Всем спасибо,надеемся на вашу поддержку, — пише активіст.
 
Нагадаємо, ми писали, що лише чотири вікових дуби в Миколаєві охороняються законодавством, хоча в місті є безліч старих дерев. 

Новости по теме

| |