МінАПК планують поновити – Офіс президента

2 марта, 2020

В Офісі президента та уряді наразі обговорюють варіант реанімації Міністерства аграрної політики та продовольства. Про це AgroPolit.com повідомило джерело в уряді та Офісі президента.

«Зараз тривають консультації  щодо повернення до складу Кабміну аграрного міністерства, відділивши його від МЕРТу. Рішення остаточно приймуть у понеділок. Пікантність ситуації у тому, що за собою це місце уже «застовпив» публічно Тимофій Милованов, але в офісі інше бачення кандидатур. Зокрема, зараз розглядають кілька: Роман Лещенко та Микола Сольский – ключові», – говорить джерело.

Інший співрозмовник додає, що обидва кандидати наразі активно обговорюються і вони теж взяли паузу на подумать.

«Їх розглядають, бо вони нові обличчя без негативного бекграунду, і в кожного із них є достатньо знань, щоби керувати Мінагро. Сильні, харизматичні, їх сприймає ринок», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що Роман Лещенко наразі є уповноваженим президента із земельних питань, а Микола Сольский – голова аграрного комітету, який є ініціатором зрушення земельного питання в Раді.

Мінагрополітики уряд Олексія Гончарука ліквідував наприкінці серпня 2019 року. Після цього обов’язки структури перейшли у підпорядкування Мінекономіки.

Нагадаємо, в уряді допускають можливість повернення МінАПК.

Новости по теме

| | |