Прокуратура на Миколаївщині вимагає повернути сільгоспземлю вартістю 1 млн грн у власність держави

27 февраля, 2020

Первомайська місцева прокуратура звернулась до господарського суду Миколаївської області з позовом про визнання договору між двома господарствами недійсним та повернення двох земельних ділянок загальною площею 32,8 га вартістю близько 1 млн грн, розташованих на території Костянтинівської селищної ради Арбузинського району. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Миколаївської області.

З позовом до суду в інтересах держави в особі ГУ Держгеокадастру на Миколаївщині до ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (N83)» та товариства з обмеженою відповідальністю про визнання договору недійсним та повернення двох земельних ділянок загальною площею 32,8 га вартістю близько 1 млн грн, розташованих на території Костянтинівської селищної ради Арбузинського району.

«Встановлено, що у 2018 році між державним підрприємством та товариством укладено договір про спільний обробіток земельних ділянок державної власності, які відповідно до державного акту на землю передано в постійне користування державному підприємству для ведення підсобного сільського господарства», – йдеться у повідомленні.

За результатами системного аналізу умов вказаного договору вбачається невідповідність його змісту істотним умовам спільної діяльності, що передбачені нормами Цивільного кодексу України, що є підставою визнання вказаного договору недійсним.

Розгляд позову триває.

Новости по теме

| |