На Півдні планують модернізувати Одеський та Миколаївський портові елеватори ДПЗКУ

21 февраля, 2020

Одеський зерновий термінал АТ «Державна Продовольчо-Зернова Корпорація України» (ДПЗКУ) за перші 7 місяців поточного маркетингового року (липень 2019 — червень 2020)  збільшив перевалку зернових у 2,5 рази, з 278,8 до 690,7 тис. тонн. Миколаївський портовий елеватор ДПЗКУ за аналогічний період зберіг минулорічні показники на рівні близько 230 тис. тонн,  -інформує сайт «Державної Продовольчо-Зернової Корпорації України».

Розгалужена мережа з 55 регіональних філій дозволяє ДПЗКУ закуповувати зернові у фермерів в 20 регіонах України та експортувати на власних портових потужностях. Пріоритетом Компанії є відвантаження саме власного зерна, адже це дозволяє акумулювати прибуток всередині Корпорації. В результаті за останні 7 місяців ДПЗКУ експортувала більше 800 тис тонн власних зернових, ще 80 тис тонн було здійснено за комерційними замовленнями контрагентів. У планах Корпорації — модернізація Одеської та Миколаївської перевалок та нарощення експорту зерна вже протягом 2020 року.

Довідка: 4 грудня 2019 року рішенням Кабінету Міністрів України керівником АТ «Державна Продовольчо-Зернова Корпорація України» призначений Саймон Чернявський, який до цього очолював агрохолдинг «Мрія». За 4 роки Чернявський вивів «Мрію», яка мала 1,2 млрд дол. США боргу, з кризи, після чого холдинг був переданий стратегічному інвестору.

ДПЗКУ є лідером України за потужностями зберігання зернових (3,7 млн тонн). Корпорація має розгалужену мережу елеваторних ємностей по всій країні, сертифіковані умови для зберігання зерна та забезпечення його якісних показників, і притримується принципів оптимальної та прозорої тарифної політики.

Розгалужена мережа з 55 регіональних філій ДПЗКУ дозволяє закуповувати зернові у фермерів в 20 регіонах України та здійснювати їх перевалку на експорт на власних портових потужностях.

Новости по теме

| |