У Херсонській області готуються до весняно-польових робіт

21 февраля, 2020

У вівторок, 18 лютого, в Білозерському районі Херсонської області відбулася нарада з сільгосптоваровиробниками з питань підготовки до весняно-польових робіт та підтримки аграріїв у 2020 році. На засіданні також були присутні керівники сільськогосподарських підприємств, представники наукових та банківських установ, постачальники сільськогосподарської техніки та добрив. Про це йдеться на сторінці Білозерської РДА у Facebook.

Зазначається, що у ході наради начальник відділу рослинництва та неполивного землеробства Інституту зрошуваного землеробства НААН Сергій Заєць поінформував присутніх про стан озимих культур та особливості догляду за ними у 2020 році.

Під час наради значна увага була приділена державній підтримці агропромислового комплексу у 2020 році.

Заступник директора Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Маргарита Степанова акцентувала увагу присутніх, що на сьогодні реалізація державних програм, спрямованих на підтримку аграрного сектору, має особливо важливе значення, тож у 2020 році втілення таких програм триватиме. Нагадаємо, на зазначені цілі у державному бюджеті України передбачено 4,24 млрд гривень.

Новости по теме

| |