Голова АТУ Ірина Паламар закликала українців відстояти землю і заборонити її продавати

19 февраля, 2020

Голова асоціації тваринників України Ірина Паламар закликала українців боронити землю країни і не дозволити продавати її іноземним компаніям. Про це вона заявила під час відкриття масштабного міжнародного форуму «АгроВесна – 2020, інформує кореспондент «АгроЮг».

18 лютого відбулось офіційне відкриття міжнародних виставок «Зернові технології 2020», «Agro Animal Show 2020» та «Фрукти. Овочі. Логістика 2020», під час якого виступила Ірина Паламар. Вона зазначила, що відвідувала всесвітній форум в Давосі, де представники багатьох країн висловлювали свою стурбованість у зв’язку з нестачею земель.

— В світі не вистачає земель. Є велика проблема глобального потепління і нестачі земель – це одна з найбільших проблем, які стоять перед людством, – зазначила Паламар.

Зважаючи, що в Україні є великий аграрний потенціал, Ірина Паламар закликала українців відстояти вітчизняну землю.

— У України є великий потенціал і велика сила. У нас є чудова можливість перетворитися в потужну аграрну країну. Побудувати успішну Україну. Я бажаю українцям і виробникам відстояти нашу землю, не дозволити її продавати іноземним компаніям, тому що вся країна проти цього. Я бажаю українцям побудувати тут серйозні, великі підприємства, які допоможуть нам вирватися з багна, в якому ми знаходимося, – підкреслила вона.

Новости по теме

| |