Міністр економіки Мілованов оцінив розробку молодих вчених з оптимізації збору врожаю

16 февраля, 2020

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов познайомився із розробниками-переможцями премії для молодих вчених. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Є розробки, які дійсно заслуговують на якнайшвидше втілення, — відзначив міністр.

«Особливо хочу відмітити пропозицію по оптимізації обробки та збору врожаю зернових культур, яка підвищує раціональність використання збиральної техніки. Розробка допомагає приймати більш ефективні управлінські рішення та досягати більшої продуктивності. Чому це актуально? Зараз втрати при зборі зернових можуть складати до 10%. У масштабі держави – це значні кошти. Додана вартість на гектар складає 50% від відповідного показника у Польщі. Тож нам є куди зростати і подібні представленій сьогодні розробці дуже потрібні всім галузям економіки», — розповів Милованов.
Також міністр економіки відзначив, що в Україні потрібно якнайбільше подібних конкурсів та презентацій, адже держава має стимулювати розвиток винахідництва.
«Інвестиції у людину важливі, якщо ми хочемо щоб українська економіка зростала. Наше бачення як Мінекономіки – Україна має до 2024 року перейти у топову групу країн за індексом людського капіталу. Інвестиції у людину разом із ініціативами по залученню інвестицій в економіку (капітальні інвестиції з держбюджету, приватизація, концесії, індустріальні парки, програми підтримки МСБ) дозволять країні досягти амбітних темпів зростання добробуту людей. Через легальну роботу з гідною оплатою праці та умовами ведення бізнесу», — зазначив міністр. 
Нагадаємо, що через теплу погоду аграрії попереджають про подорожчення хліба та зниження врожаю.

Новости по теме

| |