В ЄС очікують скорочення площ під цукровими буряками

16 февраля, 2020

Після закриття деяких заводів в Європейському Союзі очікують подальшого зниження посівів цукрового буряка в 2020 році. Про це заявили учасники щорічної Цукрової конференції в Дубаї, передає Reuters.

В ЄС виробництво цукру знижується протягом двох сезонів поспіль після зростання викликаного скасуванням виробничих квот у жовтні 2017 року.

Ціни в ЄС впали, оскільки зростання виробництва змусило ЄС спробувати конкурувати на і так профіцитному світовому ринку, що призвело до тяжких фінансових втрат для багатьох виробників в ЄС і закриття деяких заводів.

У минулому році французький кооператив Cristal Union оголосив про закриття двох цукрових заводів у Франції, в той час як Suedzucker заявила, що закриє 5 заводів, два з яких у французькій філії Saint Louis Sucre.

«Посіви зменшаться, тому що ми закрили чотири заводи», — повідомив П’єр Рей, директор французької конфедерації виробників буряків (CGB).

Марчелло Морейра, глава відділу досліджень ринку французького виробника Tereos, сказав, що не очікує будь-якого скорочення площ для своєї компанії, хоча відзначає, що інші гравці на французькому ринку можуть знизити посіви.

«Дивлячись на Європу, можна побачити змішаний сценарій, але в цілому площі цукрових буряків зменшуються приблизно на 2%», — сказав він.

В ЄС ціни відновилися після скорочення виробництва, і торговий блок став чистим імпортером, що призвело до поліпшення фінансових перспектив для виробників.

Франція та Німеччина є одними з провідних світових виробників цукрових буряків, які вирощуються в помірному кліматі. Цукрова тростина вирощується в тропічних і субтропічних зонах.

Фермери ЄС також стикаються з проблемою використання насіння, не обробленого класом інсектицидів, відомих як неонікотиноїди, які були заборонені для захисту бджіл.

«У них (фермерів) обмежений вибір для боротьби з попелицями, і, як ви бачите, більш обмежене сільське господарство стає все складнішим», — прокоментував Морейра.

Рей повідомив, що обмеження ставлять фермерів ЄС у невигідне становище.

«Чи є в нас таке ж ігрове поле, як і в решти світу? Відповідь — ні. У цьому році в Європі м’які погодні умови, і це не хороший сигнал для контролю попелиць», — додав він.

Новости по теме

|