Світовий лідер портової галузі оператор DP World придбав акції контейнерного терміналу ТІС

13 февраля, 2020

Один зі світових лідерів портової галузі, глобальний оператор DP World, купив 51% акцій Контейнерного терміналу ТІС (порт «Південний», Одеська область), — про це інформує прес-служба ТІС.

Операцію реалізувала інвестиційна компанія SD Capital. Співвласник ТІС і партнер SD Capital Андрій Ставніцер називає це злиття одним з п’яти найбільших прямих M&A від іноземного інвестора, що відбувалися в українській інфраструктурній галузі.

Він також розповів, що DP World запровадить в роботу терміналу інновації, IT-рішення і свою глобальну експертизу.

«Контейнерному терміналу наше партнерство дасть можливість зосередитися на відточуванні якості послуг, що надаються, сфокусуватися на інтермодальності і розвитку Індустріального парку», — прокоментував Ставніцер.

Філіп Грушко, партнер SD Capital, заявив, що це злиття надасть критично важливого впливу на український логістичний сектор.

«Країна, в якій є DP World, — важливий гравець на світовому ринку морських перевезень і глобальної торгівлі. Переваги цієї угоди відчують не тільки її безпосередні учасники, а й вся країна. Це знак якості для інвестиційного клімату країни, і опора для подальшого зростання», — заявив Грушко.

Серед першочергових планів DP World — впровадження в роботу ТІС-КТ новітніх IT-рішень і глобальної експертизи групи, фокус на інтермодальному сегменті вантажоперевезень, посилення команди терміналу кращими фахівцями з усього світу, розвиток на власних, вже викуплених ТІС землях індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone.

 

DP World — один з найбільших портових операторів світу.

Ключові бізнеси DP World: порти і термінали, переважно контейнерні; технологічні парки і економічні зони; логістичні та морські сервіси.

DP World оперує 150 бізнесами в 50 країнах.

Загалом у компанії 78 морських терміналів по всьому світу.

Контейнерні вантажоперевезення — основний бізнес компанії, що приносить DP World більше половини доходу.

Контейнерний термінал ТІС — найдинамічніший в Україні за показниками вантажообігу. У 2019 році зростання вантажообігу в контейнерах перевищило 75%.

Контейнерний термінал ТІС активно розвиває залізничні перевезення.

15 регулярних контейнерних поїздів на тиждень курсують з ТІС в Київ, Харків, Тернопіль, Дніпро і Чернігів. У планах компанії — маршрути в нові міста в Україні і за кордоном.

У 2019 році Контейнерний термінал ТІС першим в Україні почав приймати трансшипмент, який з’єднує Грузію і Україну, а також замикає на себе вантажі з Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Туркменістану та Ірану.

Новости по теме

| |