На Херсонщині ветеранам бойових дій дадуть земельні ділянки під садівництво та сільське господарство

11 февраля, 2020

На Херсонщині Великокопанівська сільська рада надасть учасникам бойових дій Операції об’єднаних сил на Сході України земельні ділянки під садівництво. Про це інформує Великокопанівська сільська рада.

Відповідно до ст. 12 закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій надаються, такі пільги, як першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, — зазначено в повідомленні.

«Херсонською обласною асоціацією об’єднань ветеранів учасників бойових дій на сході України» та Держгеокадастром був підписаний меморандум, щодо пошуку земельних ділянок та можливості їх надання всім учасникам бойових дій (Афганістані та АТО/ООС).

На даний час є можливість в наданні земельних ділянок цим пільговим категоріям на території Херсонської області в кількості 306 земельних ділянок під сільске господарство та 154 земельних ділянок під садівництво.

За більш детальною інформацією просять звертатись до Херсонської обласної державної адміністрації за адресою м. Херсон пл. Свободи, 1  каб. №133, контактна особа: Бондаренко Олександр Васильович за тел. 0669977538.

Новости по теме

| |