Україна має дефіцит потужностей зі зберігання картоплі – експерт

11 февраля, 2020

Україна на сьогодні має потужності зі зберігання картоплі на рівні 300 тис. тонн при мінімально необхідному рівні для задоволення внутрішніх потреб – 1,5 млн тонн. Про це повідомляє директор Української асоціації виробників картоплі Оксана Руженкова.

«На сьогодні в Україні є катрофелехраніліща на 300 тис. тонн. За останні п’ять років сховища на 350 тис. тонн втратили придатність до використання. Внутрішня потреба становить, щонайменше, 1,5 млн тонн», – зазначила Руженкова.

За її словами , в цьому році на розвиток садівництва держава планує виділити з бюджету 400 млн грн і в рамках цієї програми виробники картоплі бачать потенціал використання коштів на компенсацію будівництва сховищ.

«Якщо на наші потреби залишиться близько 200 млн грн (із загального обсягу коштів за програмою з питань садівництва) – ми будемо щасливі. Ми збудуємо картоплесховищ на 100 тис. тонн і Україна зможе хоч трохи знизити дефіцит. На 100 тис. тонн сховищ з нуля необхідно близько EUR 23 млн і ми можемо це побудувати, грунтуючись на опитуваннях асоціації», – зазначила директор асоціації.

Вона зауважила, що до 2014 року внутрішнє споживання картоплі в Україні оцінювалось в 7 млн ​​тонн, зараз становить близько 4,5 млн тонн при виробництві на рівні 20 млн тонн. 95% картоплі вирощується на присадибних ділянках. Переробні потужності в Україні складають лише близько 250 тис. тонн картоплі. Україна експортує невеликі обсяги в основному в Молдову, імпортує близько 270 тис. тонн з РФ і Білорусі.

Руженкова звернула увагу на те, що з середини 2017-го країни Митного союзу впровадили загальні карантинні правила, якими обмежили ввезення картоплі на свою територію.

«У той час, коли Україна не може вільно експортувати картоплю в Білорусь, РФ і ЄС, є деякі вимоги (Україна повинна отримати сертифікат країни вільної від карантинних організмів), на імпорт картоплі такої заборони немає, і він безперешкодно потрапляє на український ринок», – пояснив директор ТОВ «Агріко Україна» Микола Гордійчук, додавши, що картопля є підкарантинним об’єктом.

Він зауважив, що над цим питанням асоціація працює спільно з Держпродспоживслужбою, однак, Україні, як члену СОТ, щоб впровадити дзеркальні заходи необхіден час.

У червні 2019 року Європейська комісія запропонувала Україні зробити пілот і вийти на ринок ЄС (в ЄС також працюють загальні карантинні правила).

«Нам надіслали перелік карантинних організмів, на які потрібно перевірити підприємства. Ми зібрали тестову групу з семи господарств, які проходили перевірку на 1 тис. га промислових насаджень. На сьогодні ми маємо два господарства, які готові експортувати в ЄС, інші – в процесі«, – зауважила глава асоціації.

Власник ФГ «Аделаїда» Сергій Рибалко вказав, витрати на виробництво картоплі оцінюються в 130-150 тисяч грн на гектар.

«Відсутність картоплесховищ, інфраструктури, зрошення, допомоги в розвитку професійного виробництва картоплі в Україні призведе до того, що ця галузь прийде в занепад», – констатував він.

У той же час він зазначив, що перспектив для зростання цін на картоплю в новому сезоні немає. В цьому році, за словами Рибалко ціни на картоплю були близько 10-12 грн за кг, в магазинах доходили до 15-18 грн за кг.

За матеріалами: ІА «Інтерфакс-Україна»

Новости по теме

| | | | |