На Миколаївщині голова ФГ самовільно заняв 490 га сільгоспземель, спричинивши шкоди майже на 600 тисяч грн

11 февраля, 2020

Голові одного з фермерських господарств у Миколаївській області повідомлено про підозру у самовільному зайнятті земельних ділянок державної власності площею 490 га. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської прокуратури.

У п’ятницю, 7 лютого, з урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів, слідчими поліції повідомлено про підозру голові одного із фермерських господарств за саймовільне зайняття трьох земельних ділянок державної власності загальною площею 490 га в межах території Білозірської сільської ради у Вітовському районі (ч.1 ст.197-1 КК України).

«Досудовим розслідуванням встановлено, що навесні 2019 року вказана особа, діючи всупереч вимогам Земельного кодексу України, відповідно до якого право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав, самовільно зайняв зазначені земельні ділянки», – йдеться у повідомленні.

Як наслідок, протиправними діями спричинено державі шкоду у розмірі майже 600 тис. грн. Крім того, у ході проведення огляду місця події на земельних ділянках виявлено посіви соняшника, які визнано речовим доказом та передано для подальшої реалізації.

Під час розслідування шкода у розмірі майже 600 тисяч грнта отримана від реалізації соняшника сума у розмірі майже 2,6 млн грн сплачено до бюджету.

Новости по теме

| | | | |