На Херсонщині браконьєри знищили десятки в’язів але застрягли у сніжному полоні

10 февраля, 2020

Навіть розгул стихії на Херсонщині не відлякує браконьєрів від хижацького промислу — через «дармові» дрова чи рибу вони ризикують власними життями. Про один з таких випадків інформує «Голос України».

Біля села Козачі Лагері Олешківського району група лісокрадів напиляла у найближчому гаї аж дві машини в’язу. Але «караван» безнадійно застряг на засніженій дорозі посеред зеленого масиву. Вибір у селян виявився невеликим: або ночувати в лісі, або ж кидати транспорт і здобич напризволяще, й вибиратися по домівках пішки.

На їхнє щастя, нагодилася рейдова група з працівників Олешківського відділення Національної поліції та СБУ, котра підкинула бідолах до цивілізації.

Щоправда, імпровізоване таксі обійдеться «пасажирам» аж у сто тисяч гривень — саме на таку суму вони понищили живих дерев.

Нагадаємо, що лісоруби останнім часом активно діють на Миколаївщині і знищують цілі лісополоси.

На минулому тижні дільничні офіцери поліції Снігурівського відділу поліції виявили два факти порушень порядку провадження господарської діяльності, а саме двоє мешканців м. Снігурівка займались продажем рубаних та пиляних дерев без державної реєстрації як суб’єкта господарювання.

Нагадаємо, що черговий випадок масової вирубки дерев зафіксовано на Миколаївщині.

Раніше депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа вже повідомляв про вирубку лісів та лісосмуг на території Миколаївської область в промислових масштабах.

Новости по теме

| |