Вантажообіг «Аскет Шиппінг» в Миколаєві за січень склав 120 тисяч тонн

7 февраля, 2020

Миколаївська філія «Аскет Шиппінг» за січень 2020 року відвантажив 120 тис. тонн зернових і харчових грузов. Про це повідомляє прес-служба «Аскет Шиппінг» в Facebook.

Філіал прийняв і провів відвантаження до борта судів 90 тис. тонн пшениці, також проекспедирували 30 тис. тонн соняшникової шроту.

«Всього обробили 4 теплохода. Оскільки трейдери в основному вивозили пшеницю на експорт в першій половині 2019/20 МР, навантаження на складські потужності поступово зменшується. Зараз на експорт йде кукурудза, а ми спеціалізуємося на пшениці. У порівнянні з початком маркетингового року, обсяги експортних відвантажень пшениці в найближчі місяці будуть скорочуватися, і це очікувано», – вказав директор Миколаївської філії «Аскет Шиппінг» Паливода.

Компанія зберігала пшеницю на власних складських потужностях, а партії соняшникової шроту – на терміналі портового оператора МСП «Ніка Тера».

Як повідомив керівник філії, на початку 2020 року вантажі брали в основному автомобільним транспортом, ніж залізничним.

«Якщо раніше співвідношення було 50/50, то зараз в основному вантажі заходять автотранспортом, захід товару з/д транспортом знизився», – зазначив директор філіала.

В Миколаєві «Аскет Шиппінг» працює з міжнародними агропромисловими корпораціями ADM і Cargill, Millcorp.

Новости по теме

|