В Снігурівці поліцейські затримали лісорубів, які незаконно спилювали и продавали ліс

7 февраля, 2020

На минулому тижні дільничні офіцери поліції Снігурівського відділу поліції виявили два факти порушень порядку провадження господарської діяльності, а саме двоє мешканців м. Снігурівка займались продажем рубаних та пиляних дерев без державної реєстрації як суб’єкта господарювання. Про це повідомляє Снігурівський відділ поліції.

На правопорушників було складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 164 КУпАП, а згідно зі статтею 265 КУпАП виявлені дрова вилучено на тимчасове зберігання до вирішення питання в суді.
Згідно кодексу України про адміністративні правопорушення провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержаної ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди),-тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Нагадаємо, що останнім часом проблема незаконного вирубування лісу все більше загострюється в Миколаївській області. Місцеві відзначають, що на Півночі МИколаївської області іде спилювання лісосмуг в промислових масштабах. Поки керівництво Миколаївської області не приймає конкретних дій по припиненню цієї ситуації.

Нагадаємо, що черговий випадок масової вирубки дерев зафіксовано на Миколаївщині.

Раніше депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа вже повідомляв про вирубку лісів та лісосмуг на території Миколаївської область в промислових масштабах.

Новости по теме

| |