У ВР голосують за відкриття ринку землі ТРАНСЛЯЦІЯ

6 февраля, 2020

У четвер, 6 лютого, в Верховній Раді готуються прийняти резонансний закон про відкриття ринку землі. Розгляд документа в другому читанні може затягнутися до ранку 7 лютого.

Нагадаємо, 13 листопада 2019 року законопроект був прийнятий в першому читанні.

Варто зауважити, що уповноважений президента із земельних питань Роман Лещенко заявив, що підтримати прийняття законопроекту № 2178-10 готові більше як 2/3 депутатів фракції «Слуга народу».

«Ми сподіваємось на конструктивне рішення сьогодні. Вранці (6 лютого – ред.) президент Володимир Зеленський відвідав парламент і спілкувався з фракцією «Слуга народу» в питаннях земельної реформи. Мав діалог, депутати задавали питання щодо підтримки земельної реформи чи її не підтримки. На фракції було прийнято рішення підтримати земельну реформу. Більше 2/3 депутатів фракції підтримали», – розповів  Лещенко.

Також глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія запевняє, що законопроет «Про обіг землі» забороняє продаж сільськогосподарських земель іноземцям.

«100% впевнений, що з огляду на ту увагу громадськості, яку мав цей законопроект. Сотні обговорень з асоціаціями, з експертами, з усіма – там нема чого боятися. Ми суттєво знизили концентрацію. Ми фактично заборонили володіння іноземцями в будь-якій формі: через корпоративні права, через банки», – підкреслив народний депутат.

Народні депутати не змогли з першого разу внести законопроект № 2178-10 на розгляд порядку денного – 221 «за». З другого разу вдалось внести законопроект в порядок денний.

Наразі відбувається розгляд правок до земельного законопроекта. Варто зазначити, що між першим і другим читанням до законопроекту внесли 4018 правок.

Розглянувши 13 поправок до законопроекту №2178-10 Верховна Рада завершила ранкове засідання.

Оновлюється…

Новости по теме

| | | | |