Подорож до світу біоінженерії і тваринництва: як в Миколаєві готують висококваліфікованих спеціалістів

21 сентября, 2017

У наш час кожна людина мріє жити в умовах підвищеної комфортності і мати можливість не відмовляти собі у якісних продуктах користування. Ці потреби також неодмінно пов’язані з продуктами харчування. І для того, щоб людство отримувало це, слідуючи новітнім технологіям, в Миколаєві є місце, де вчать таких спеціалістів, базуючись на потужному науковому потенціалі.

Розвивати сфери технологій тваринництва, харчових технологій та біотехнологій беруться студенти  Миколаївського національного аграрного університету. Кореспонденти видання «АгроЮг» вирішили ближче познайомитись з представниками начального закладу, який є одним із провідних аграрних вишів. І першим факультетом, який приємно здивував нас своєю багатогранністю виявився факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології (ТВППТСБ).

Його декан Михайло Гиль розповів нам про структуру факультету та безпосередньо про історію становлення університету.

— Ми знаходимось в національному Миколаївському аграрному університеті. Це провідний аграрний вищий навчальний заклад, який за більш як 30-річну історію від філіалу Одеського сільськогосподарського інституту став європейським вищим освітнім закладом, – гордо вступив він.

За останні 17 років ректор університету В’ячеслав Шебанін разом із колективом втілив у життя різноманітні програми з навчально-матеріальною базою, міжнародними відносинами і освітніми стандартами, завдяки чому тепер в університеті є стовідсоткова захищеність науково-педагогічних кадрів та належна аудиторна й дослідницька база, сфера побуту.

На сьогодні сам факультет, який історично мав назву «Зооінженерний», випускає спеціалістів за чотирьма спеціальностями.

– Вони всі мають аграрне і біологічне спрямування. Насамперед, це технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, це харчові технології, це спеціальність біотехнології і біоінженерія і спеціальність метрології та інформаційно вимірювальна техніка, – розповідає Гиль.

Науковець стверджує, що за останнє 10-річчя «аграрка» стало займає першу сходинку з 14 факультетів подібного напрямку освітніх закладів, які існують в Україні. Їх університет став одним із перших в державі, хто ліцензував освітню діяльність з підготовки докторів філософії.

– Ми маємо дозвіл від міністерства щодо підготовки докторів наук. Уже пішов восьмий рік факультету, де ми маємо дозвіл здійснювати атестацію наукових кадрів. У нас працює спеціалізована вчена рада, яка дає шанс отримати наукову ступінь або доктора філософії, або доктора наук в галузі сільського господарства за двома науковими спеціальностями.

У результаті, університет отримує першокласних фахівців, які можуть знайти себе в галузі виробництва продукції, у науковій сфері та освітній діяльності.

– Це доволі широкий спектр, підприємства різної форми власності: від державних, яких в країні на сьогодні достатньо мало, до різноманітних приватних і колективних – корпорацій, ферм, які займаються виробництвом продукції тваринництва, утримують сільськогосподарських тварин, займаються харчовими технологіями та стандартизацією, зайняті у біотехнологічному виробництві.

Іншу спеціальність наш співрозмовник назвав «спеціальністю цього тисячоліття» – «Біотехнології і біоінженерія».

– Якщо б мене спитали про неї 40 років тому назад, то я сказав би, що це спеціальність майбутнього. Сьогодні я кажу, що це спеціальність цього тисячоліття. Сьогодні людство вже не може створити ані достатньої кількості для населення планети харчових продуктів, ані виробів. Без біотехнологій ми не можемо обійтись ні в фармації, ні в косметології, ні в банальному забезпеченні продовольчої безпеки країни, – впевнений професор, який запевняє, що без біотехнологій людство вже не зможе існувати.

Ще одні спеціалісти, які виховуються тут, покликані відслідковувати запропоновану сьогодні ринком якість життя. Адже людство має різноманітніші уподобання, бажання і задоволення. Саме в спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» прописані всі деталі взаємовідносин між стороною, яка створює продукт чи послугу, і стороною, яка ним чи нею користується.

Надалі наша розмова продовжилась коридорами і кабінетами навчального закладу, де ми наочно ознайомились зі спеціально облаштованими лабораторіями і величезною різноманітною матеріально-технічною базою для навчання юних студентів.

Новости по теме

| | | | | |