В Україні електронізують промисловий вилов риби

20 сентября, 2017

В Україні розроблено електронну систему звітності про вилов рибальськими суднами. Зараз система працює в тестовому режимі. Про це повідомляють в Держрибагентстві.

На сьогодні вже створено розділи, пов’язані з розподілом промислових можливостей та видачею дозволів на вилов, блоки про  суб’єктів господарювання та рибальські судна.

Готова система міститиме дані щодо наявних промислових можливостей та їх розподілу, виданих дозволів, звітність про стан використання промислових можливостей, інформацію про суб’єктів господарювання, що здійснюють рибопромислову діяльність та рибальські судна тощо.

Завдяки системі моніторингу держава отримає можливість у режимі реального часу відслідковувати обсяги промислового вилову, наголосили у Держрибагентстві.

Доступ до системи матимуть і територіальні управлінням Держрибагентства, які вноситимуть рибопромислові дані з паперових носіїв.

Згодом планується забезпечити доступ до Електронної системи для промислових підприємців для самостійної подачі заяв на встановлення частки добування водних біоресурсів, отримання дозволів на вилов та подання звітності про вилучення водних біоресурсів.

Новости по теме

| |