Начальника управління Держрезерву звинувачують в хабарництві

4 февраля, 2020

Начальника Управління Держагентства резерву викрили на спробі дати хабара за збереження посад керівників підприємств, що входять до сфери управління агентства. Про це повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

«За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу генерального прокурора начальника Управління державного резерву Державного агентства резерву України викрили на наданні $40 тис. неправомірної вигоди голові Держрезерву України», — йдеться в повідомленні.

За даними слідства, посадовець, ймовірно, організував схему отримання неправомірної вигоди від керівників суб’єктів господарювання, які входять до сфери управління Держрезерву, за не звільнення їх з займаних посад та сприяння з боку керівництва Держрезерву у подальшій діяльності. За версією слідства, зазначена особа залишала собі частину неправомірної вигоди, одержаної від керівників суб’єктів господарювання.

1 лютого 2020 року вказаній особі повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. 2 лютого 2020 року за участі прокурорів Вищий антикорупційний суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 2,1 млн гривень.

Новости по теме

|