Держслужба проведе перевірку виробників фальсифікованого масла, серед яких є і миколаївський завод

30 января, 2020

Держпродспоживслужба проведе позапланові перевірки потенційних виробників-порушників вершкового масла.  Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«Відповідно до доручення Головного ветеринарного інспектора України Бориса Кобаля в Миколаївській, Одеській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Харківській та Дніпропетровській областях будуть проведені позапланові заходи державного контролю ряду виробників масла солодко вершкового», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що підставою для проведення зазначених перевірок є результати лабораторних досліджень зразків масла солодковершкового, відібраних громадськими активістами та журналістами під час масштабного медійного проекту «СТОП фальсифікат. Масло». За результатами перевірки факти невідповідності виробництва та або обігу масла були встановлені у таких операторів ринку: ТОВ «Миколаївмолпром», ТОВ «Фірма Апрель», ТОВ «Титан», ТОВ «Таврія-В», ТДВ «Івано-Франківський місьмолзавод», ТМ «Наш Продукт», ДП «Старокостянстинівський молочний завод», ТОВ «Богодухівський молзавод», ТОВ «Інтер-мол». «Під час перевірки будуть вивчені питання реєстрації операторів ринку, наявність експлуатаційних дозволів на потужності з виробництва або зберігання харчових продуктів тваринного походження», — поясняють у Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, що на Миколаївщині зафіксований фальсифікат у виробництві підприємства ТОВ Миколаївмолпром в смт. Доманівка.

Новости по теме

| |