ЄС виділить Україні 26 мільйонів євро на підтримку сільського господарства та малого фермерства

29 января, 2020

Європейський союз виділить Україні 26 мільйонів євро на підтримку сільського господарства та малого фермерства. Відповідну угоду в Брюсселі підписали віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба та європейський комісар із питань європейської політики сусідства Олівер Варгеї, — інформує «Радіо Свобода».

Кабінет міністрів повідомив, що допомога ЄС буде спрямована на об’єднання державного земельного кадастру та державного реєстру речових прав, реформи установ та системи землекористування; проведення реформ у сфері сільського господарства та розвитку сільських територій; забезпечення доступу малих фермерських господарств до фінансування шляхом запровадження грантових програм.

Верховна Рада 13 листопада проголосувала в першому читанні за проєкт закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Відкриття ринку землі підтримують західні організації, зокрема Міжнародний валютний фонд та Європейський суд із прав людини.

Продаж сільськогосподарської землі в Україні наразі офіційно заборонений.

24 січня Кабінет міністрів затвердив проект угоди з Європейським Союзом щодо виділення 26 млн євро фінансової допомоги для проведення земельної реформи в Україні.

Новости по теме

| |