Україна у 2019 році імпортувала рекордну кількість картоплі

28 января, 2020

У період з серпня по грудень 2019 року в Україну було завезено 232 тис. тонн картоплі, що є рекордним показником за всі роки незалежності. Про це повідомляє інтернет-ресурс ShuvarInfo.

«У другій половині зими картопля в Україні коштує мінімум на третину дешевше, ніж на початку сезону. У серпні, коли ми повинні збирати власний урожай і коли вартість картоплі традиційно є найнижчою, ми бачили на ринку безпрецедентну ціну 11-12 грн/кг. Сьогодні картопля вже пропонують по 7-8,5 грн/кг. Це не радує ні продавців, які планували взимку продавати значно дорожче, ні покупців, які під впливом ажіотажу восени запаси досить дорогим картоплею», – зазначила керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар» Тетяна Гетьман.

У той же час, за її словами, у продавців картоплі є певні надії на зростання ціни в кінці зими або вже на початку весни.

«Рік тому картопля в Україні теж дешевшав в другій половині зими, зростання цін почалося лише в квітні 2019 р тривав до травня, поки на ринку не почав з’являтися рання картопля», – пояснила вона.

Нагадаємо, раніше Тетяна Гетьман пояснювала з чим пов’язаний рекордний імпорт картоплі в Україні.

Новости по теме

| | |