В Миколаєві розповіли про особливості сертифікації продукції та чим відрізняється ДСТУ від технічних умов

27 января, 2020

В Миколаєві відбувся форум-конференція «Сертифікація в галузях рослинництва, бджільництва та переробки». Працівники ДП «Миколаївстандартметрологія» детально розповіли учасникам форуму — підприємцям, бджолярам, присутнім на заході етапи та важливість сертифікації продуктів харчування та відповідність згідно ДСТУ та ТУ, — інформує кореспондент «АгроЮг».

Спочатку провідний інженер відділу стандартизації Тетяна Сергеєва розповіла основні відмінності між продукцією, яка виробляється за ДСТУ та ТУ (технічні умови).

«Продукція згідно ДСТУ виробляється за класичними рецептурами, унормованими, встановленими технологіями. Необхідність розробки ТУ з`являється, якщо продукція випускається на зовсім новому ринку продукції або щодо неї немає розроблених національних стандартів, тобто ДСТУ».  

ДСТУ  публікуються в офіційних виданнях, з ними можна ознайомитись та придбати.

Технічні умови в свою чергу можуть бути стандартом, частиною стандарту, або окремим документом. Важливо, що його розробляє сам виробник в разі, якщо треба впровадити новий технічний процес, нову продукцію, тощо. З ним можна ознайомитись лише з довзволу виробника. Вимоги технічних умов ніяк не порушують вимоги державних стандартів, вони або покращують їх, або розробляють нові технології.

До всього цього, продукція, що виробляється за ТУ не може кардинально різнитися від продукції за ДСТУ, — зазначила Тетяна Сергеєва.

Фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія» також розповіли процедуру за якою відбувається процедура сертифікації. Сертифікація — документ, що підтверджує відповідність продукції державним стандартам. «Миколаївстандартметрологія» сертифікує різну продукцію. Для сертифікації продукція має пройти повні лабораторні випробування та отримати підтвердження якості і безпечності. Дослідження ці мають проводитись лише у спеціалізованих, фахових лабораторіях.

З основними етапами проведення процедури сертифікації можна ознайомитись на сайті ДП «Миколаївстандартметрологія».

Андрій  Гармаш — фахівець з впровадження сертифікації GLOBAL G.A.P. підсумував, що загалом сертифікація плодоовочевої продукції, харчової продукції, меду не є обов`язковою. Незважаючи на це, виробник має визначити згідно якого документу буде вироблятися продукція.

«Це може бути — ДСТУ, якщо його не влаштовують характеристики ДСТУ, тобто продукція виробника має кращі показники, він може випустити власні технічні умови, з показниками кращими ніж в ДСТУ. Стандарти мають всередині лише мінімальні значення — менше немає, краще — можна», — пояснив Андрій Гармаш. 

Нагадаємо, що бджолярі Миколаївщини планують створити кооператив «Медовий Буг».

Новости по теме

| | |