Умови півдня України найбільш придатні для вирощування арахісу

26 января, 2020

Найбільш придатними для вирощування арахісу є Херсонська та Одеська області, так як для цього потрібна сума активних температур близько 3000°C. На цьому зазначив представник ТОВ «Компанія Легіон-Агро» Максим Шевченко. Підприємство вже протягом 4 років впроваджує в Україні виробництво цієї культури.

Максим Шевченко підкреслює, що головне для вирощування арахісу в Україні — правильно підібрати сорти. Найбільш підходящим регіоном для вирощування арахісу є південь України, а саме Херсонська і Одеська області, адже для дозрівання культури потрібна сума активних температур близько 3000°C. «Компанія Легіон-Агро» намагалася вирощувати арахіс і в Черкаській області, проте в Херсонській показники значно кращі.

Читайте також: Херсонський фермер вирощує арахіс в промислових масштабах

«Ця культура трохи складна у своєму вирощуванні. Вона вимагає спеціальної агротехніки, а саме: арахісовий копач і арахісовий комбайн. Оскільки звичайний комбайн і картоплекопач не можна до неї застосувати, люди можуть трохи боятися її вирощувати. Ну і плюс до всього, відлякувати може відсутність налагодженого ринку збуту. Тому до цієї культури ставляться дещо насторожено», — розповів Максим Шевченко.

За матеріалами: Agroportal

Новости по теме

|