У Кабміні запропонували план боротьби з нелегальним алкоголем – реакція виноробів

23 января, 2020

В уряді розробили проект «Електронна акцизна марка», завдяки якій планують побороти нелегальне виробництво алкоголю. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

«Зараз в Україні до 50% алкоголю продається «в чорну». Це велика проблема. З одного боку, це загроза здоров’ю українців. З іншого — колосальні збитки для бюджету (5-10 млрд грн на рік) та розсадник корупції», – написав Дубілет.

«Ідея проста. Ми будемо наносити на звичайні акцизні марки штрих-код, який зчитується стандартними для магазинів пристроями. Інформацію про ці штрих-коди не потрібно буде передавати в окрему систему, а лише «пікати» у касовий чек, як звичайний товар. Таким чином, у нас досить швидко може запрацювати система, яка «активує» і «деактивує» акцизні марки», – зазначив міністр.

Також, він наголосив, що ця система не вимагатиме від бізнесу нового обладнання. А державі не потрібно буде створювати окрему ІТ-систему, достатньо правильно працювати з інформацією, яка передається в касові чеки. Це дозволить створити простий мобільний додаток (або чат-бот), яким податківці та громадяни зможуть сканувати акцизні марки і перевіряти їх достовірність. Втім, навіть без цього додатка система призведе до скорочення «чорного ринку».

Натомість, винороби вже встигли відреагувати на цю пропозицію. Засновник і власник української виноробні «Бейкуш» Євген Шнейдеріс припустив, що таким чином держава хоче проконтролювати кількість виробленої продукції виробником.

«Турбота про те щоб не було підробок? Віриться насилу, що вино підробляють і продають через офіційний канали продажів. Може насправді, держава хоче проконтролювати кількість вироблену виробником? Так це теж можна зробити значно простіше. Вино це не горілка і не пиво, його не можна зробити більше теоретичного максимуму обмеженого розмірами винограднику. Виноград не дасть виростити більше теоретично можливої врожайності. Держава хоче в рамках цієї цифри обчислити точно це буде 15 тонн з гектара або 10? А яка різниця при тарифі 1 копійка – вважайте хоч 20 і беріть відразу за весь рік. У моєму випадку це буде аж 2000 грн. Який сенс у всіх цих рухах з акцизом? Єдина причина для якої потрібен акцизний податок на вино – це загроза кримінальної відповідальності для виробників вина і штрафи передбачені всім регулюванням пов’язаним з акцизом. І насправді це гальмує розвиток галузі, робить її не привабливим», – написав Шнейдеріс.

Також негативно відреагував на пропозицію міністра і представник миколаївської сімейної виноробні «Slivino Village» Георгій Молчанов.

«Акцизна марка на алкоголь це як Ленін, її потрібно зберігати в сейфі під пожежною сигналізацією і, не дай Бог, її буде пошкоджено, коли будеш клеїти на карачках на пляшку. Чекаєш 2 місяці, як святу корову, поки вона під охороною прийде… Україна підписала асоціацію з ЄС, що б прибрати пережитки бюрократичного минулого і гармонізувати законодавство, але міністр пропонує «діджіталізацію» — залишити все як є + вишеньку у вигляді штрих коду», – написав Молчанов.

Новости по теме

| | | |