Прокуратура Миколаївської області повернула ділянку, незаконно зайняту фермером на Кінбурській косі

21 января, 2020

Державі повернули земельну ділянку регіонально-ландшафтного парку «Кінбурнська коса», незаконно зайняту для ведення фермерського господарства. Про це повідомляє  «АгроЮг» з посиланням на прес-службу  Миколаївської міської прокуратури №1.

Очаківський міськрайонний суд задовольнив позов прокуратури в інтересах держави до громадянина про скасування свідоцтва на право власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 0,5 га, розташовану на Кінбурнському півострові.

Підставою для звернення прокурора до суду стало незаконне отримання особою зазначеної ділянки для ведення фермерського господарства, оскільки вона розташована на території регіонального-ландшафтного парку «Кінбурнська коса» — унікальному для Європи місці масового зростання цінних рослини, що спеціально охороняються законом та становлять виключну цінність для народу та внесені до Червоної книги України, Європейського та Світового Червоних списків.

Наразі ділянка повернута у власність ландшафтного парку.

Нагадаємо, що Миколаївська область очолила антирейтинг зібраного врожаю на незареєстрованих земельних ділянок в Україні.

Новости по теме

| | |