Компанія «Рісойл-Херсон» перемогла у концесійному конкурсі по морпорту «Херсон»

21 января, 2020

Компанія «Рісойл-Херсон» перемогла в конкурсі на концесію майна «Херсонський морський торговельний порт». Про це повідомив співзасновник і директор компанії RISOIL S.A. Шота Хаджішвілі в коментарі інтернет-виданню Latifundist.com.

За словами Хаджішвілі, найближчим часом про перемогу буде оголошено офіційно, після чого в компанії поділяться деталями та планами концесії.

Компанія «Рісойл-Херсон» – консорціум компанії «Петро ойл енд кемікалс» (Georgian Industrial Group) і RISOIL S.A. (Швейцарія). Частка грузинської групи становить 60%, швейцарської компанії — 40%.

Варто відзначити, що раніше в.о. голови Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс в інтерв’ю Інтерфакс-Україна повідомляв, що компанію-переможця в концесійному конкурсі в морпорту «Херсон» конкурсна комісія визначить до кінця поточного тижня.

«По обох пілотних проектах в портах «Ольвія» і «Херсон» завершено прийом заявок, визначено інвесторів, які допущені до участі в конкурсі. Вже на цьому тижні стане відомо, яка компанія зробила найбільш вигідну пропозицію для держави і розвитку держстивідора в порту «Херсон». Щодо «Ольвії» комісія визначить переможця до кінця січня», – повідомив Вецкаганс.

Водночас він зазначив, що вже готується документація щодо концесійних проектів у портах «Бердянськ», «Одеса», «Чорноморськ» і «Південний».

«Це той шлях, який вже пройшли майже всі в Чорному морі. Україні також необхідно завершити вихід держави з стивідорної діяльності та займатися тільки розвитком стратегічної інфраструктури», – вважає в. о. голови АМПУ.

Новости по теме

| | | |