В уряді допускають можливість повернення МінАПК

20 января, 2020

В уряді розглядають варіант повернення Міністерства аграрної політики та продовольства України. Про це  передає інтернет-видання AgroPolit.com, посилаючись на власні джерела у владі.

«Перші розмови про це розпочалися після 100 днів уряду, коли стало зрозуміло, що МЕРТ не тягне як слід аграрний фронт. Ще одна причина – це земельна реформа, яку інформаційно МЕРТ програло, тому президент хоче бачити на цьому напрямку людину, яка знайде спільну мову з суспільством», – повідомляє джерело.

Натомість інший наш співрозмовник з влади каже, що пропозиція про поновлення Мінагро виникла під час останньої розмови прем’єра Олексія Гончарука та Володимира Зеленського.

«Гончарук зазначив, що на МЕРТ навалилося дуже багато фронтів, тому всі в міністерстві стомлені. В принципі, Тарас Висоцький тягне цей напрям нормально, немає провалів. Але посилення роботи по агро в межах окремого міністерства – поновлення Мінагро – давало б кращий результат, тому й прозвучала така пропозиція. Зараз реалізація цієї ідеї 50 на 50%», — говорить джерело.

Варто нагадати,що у відео-розмові за підсумками скандалу з прослушкою, Зеленський озвучив можливий варіант розділення МЕРТу на два відомства.

«Було об’єднання деяких міністерств і ви знаєте, що у нас професійний кадровий голод, тому об’єднували деякі міністерства. Але час показав (і ми бачимо), що деякі з об’єднаних  міністерства мають бути розділені. Напевно, є питання до  МЕРТу: воно займається і сільськими господарством і всім… Потрібен від вас новий концепт і підхід щодо нього», — підкреслив Зеленський.

Новости по теме

| | | | |