До Держгеокадастру внесено 43,8 млн га землі

15 января, 2020

Станом на 9 січня 2020 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про 21,1 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га, зокрема, 14,1 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 30,9 млн гектарів. Повідомляє прес-служба відомства.

У повідомленні уточнюють, що протягом останнього тижня – 31,6 тис. новосформованих земельних ділянок площею 18,2 тис. га.

Раніше повідомлялось, що Держгеокаастр опрацював майже 1 млн проектів землеустрою. 

Також триває процес внесення відомостей до Державного земельного кадастру щодо адміністративно-територіальних одиниць, із загальної кількості населених пунктів на території України за заявами органів місцевого самоврядування внесено відомості про межі 5 843 адміністративно-територіальні одиниці (за останній тиждень – 55) та нормативну грошову оцінку 2 529 населених пунктів (за останній тиждень – 10).

Окрім цього, за минулий тиждень до державних кадастрових реєстраторів надійшло 14,7 тис. заяв про реєстрацію земельних ділянок (зокрема новосформованих, утворених у результаті поділу, об’єднання та встановлення або відновлення меж), зареєстровано 14,7 тис. земельних ділянок, серед яких 11,3 тис. заяв, сформованих сертифікованими інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн та зареєстровано 9,9 тис. земельних ділянок.

Читайте також: Працівники Держгеокадастру Херсонщини звинувачуються в проведенні афер з землею.

Загалом головними управліннями Держгеокадастру за період з 2 по 9 січня 2020 року через ЦНАПи видано 3,7 тис. витягів, зокрема 2,0 тис. витягів, замовлених на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Нагадаємо, Держгеокадастр відсторонив керівництво регіональних підрозділів та оголосив конкурси на керівні посади управлінь в 11 областях.На даний час вже оголошено другу «хвилю» конкурсів на керівні посади управлінь.

Новости по теме

| | | |