Україна отримала більше 1 млрд грн збитку від незаконних вирубок лісу – Держлісагентство

15 января, 2020

Держава отримала збитки в розмірі понад 1 млрд грн через незаконного вирубування лісів в Україні. Про це повідомив глава Державного агентства лісових ресурсів Андрій Заблоцький в ході наради з прем’єром і представниками територіальних органів Держлісагентства в Києві у вівторок, 14 січня, передає Інтерфакс-Україна.

«Збитки держави складають більше 1 млрд грн. Значна частина ринку знаходиться в тіні, і електронний облік має на меті вивести з тіні цей потужний ринок», – зазначив він .

За словами голови Держлісагентства, в планах ввести кримінальну відповідальність за реалізацію дерева без бірки. Крім цього, відповідно до цілей уряду, планується збільшити лісистість України на 20%.

Зокрема, у відомтсві розробляють законопроект по інвентаризації лісів з метою провести облік лісу для його подальшого використання на підставі нових правил.

Заблоцький зазначив також, що в планах відомства – підняти питання перед урядом і Верховною Радою про підвищення державного фінансування, яке сьогодні становить 5% від потреби і в окремих питаннях є критичним.

Нагадаємо, на Миколаївщині будуть боротись із незаконною вирубкою.

Новости по теме

| | | |