В АМПУ призначили нового очільника Одеської філії

14 января, 2020

За результатами відкритого відбору на посаду начальника Одеської філії ДП «АМПУ» обрано Руслана Сахаутдінова. Відповідне призначення своїм наказом затвердив міністр інфраструктури 13 січня 2020 року на підставі подання голови ДП «АМПУ», повідомляють в АМПУ.

«Відкритий відбір на вакантну посаду начальника Одеської філії ДП «АМПУ» продемонстрував, що започаткована нами практика конкурентного відбору на керівні посади – це вірний крок. У відборі взяли участь 20 претендентів, з яких 8 повністю відповідали вимогам до кандидатів на цю посаду. Остаточний рейтинг претендентів складався за результатами співбесіди, де вони презентували своє бачення подальшого розвитку Одеської філії та свої практичні кроки у перші 100 днів роботи на посаді», – прокоментував процес відкритого відбору керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

У підсумку переможцем було визнано Руслана Сахаутдінова. Нового керівника колективу філії 14 січня 2020 року представив заступник голови ДП «Адміністрація морських портів України» з морської і внутрішньої безпеки Сергій Гронський.

«Портовикам особливо представляти Руслана Ільдаровича не має необхідності. Увесь його трудовий шлях пов’язаний з Одеським портом. У вас на очах він зростав як професіонал морського транспорту, напрацьовував організаторський досвід. В порту йому відомий не лише кожен причал, а й кожен, хто на цьому причалі працює, він знає усіх операторів виробничих комплексів і усі проблеми і виклики, які стоять перед підприємством. Сподіваюсь, у нового керівника і в колективу однакові бачення подальшого ефективного розвитку порту», – наголосив Сергій Гронський під час зустрічі з колективом філії.

Новости по теме

| | |