«НІБУЛОН» збільшив річний обсяг експорту на 8%

13 января, 2020

За підсумками 2019 року, «НІБУЛОН» відвантажив близько 5,3 млн тонн сільськогосподарської продукції. Таким чином компанії вдалося побити свій десятирічний рекорд, на 8 % збільшивши річний обсяг експорту. Про це йдеться на сайті компанії.

Початок нового МР також почався з рекорду – за перше півріччя було експортовано 3,03 млн тонн сільгосппродукції. У планах компанії на 2019/20 МР – 6 млн тонн експорту.

За словами головного менеджера в оптовій торгівлі зерновими культурами Дмитра Фурди, основна торговельна діяльність компанії зосереджена на пшениці, кукурудзі, ячмені та сорго, левова частка яких реалізується в країнах ЄС, Близького Сходу, Північної Африки та Південно-Східної Азії.

«Роблячи прогнози на поточний сезон, слід зауважити, що ріст курсу гривні та складна зовнішньоекономічна ситуація, пов’язана безпосередньо з торговельними протиріччями між США, Китаєм та ЄС, ускладнюють процеси експансії українських товарів на світових ринках і суттєво обмежують попит», – зазначає Фурда.

Він також зауважив, що покупці здебільшого утримуються від купівлі значних об’ємів продукції у періоди невизначеності та зволікають з прийняттям рішень щодо віддалених періодів, працюючи лише в поточному місяці.

Новости по теме

| | |