«Дефіцит свинини і зростання цін»: експерт про вплив АЧС на український ринок

13 января, 2020

Якщо не буде змін із собівартістю і компенсаціями свинокомплексам за свиней у випадку АЧС, потрібно готуватися до того, що ціни на свинину сягнуть 200–250 грн/кг, а ціни на живих свиней встановлять у 2020 році нові рекорди в 60–70 грн/кг. Про це заявив генеральний директор ТОВ «Центр підвищення ефективності в тваринництві» Микола Бабенко, передає Mind.

«Прогнози для України на 2020 рік невтішні. Слід очікувати дефіциту свинини і зростання цін», – запевняє експерт.

Бабенко, посилаючись на аналітичні дані Центру підвищення ефективності в тваринництві, нагадав, що за шість років середній показник споживання свинини в Україні зменшився вдвічі – з 25 до 12 кг.

«Ціни на живих свиней в Україні з 2017 року тримаються на рівні 1,4 євро/кг, однак надприбутків для свиноводів така ціна не дає. Перша причина – щорічні перевитрати у розмірі 8 млрд грн на корми і ветпрепарати, через що собівартість в Україні живих свиней знаходиться на тому самому рівні 1,4 євро/кг. Друга причина – вразливість свинокомплексів у випадку АЧС. За вісім років ситуація доведена до абсурду, свинарі буквально знищують один одного. Грошей у бюджеті на компенсації свинокомплексам за свиней у випадку АЧС сім років немає. Поява вірусу на свинокомплексі рівнозначна банкрутству», – розповідає він.

Варто зауважити, що наразі ціни на свинину в ЄС досягли історичного максимуму. ЄС все ще залишається постачальником свинини №1 у світі, експортуючи близько 4 млн тонн щороку. Та світовий дефіцит свинини в 10 млн тонн не вдасться закрити у найближчі 3–5 років, і подальше зростання цін на свинину неминуче. Крім того, ситуація з АЧС у східній частині ЄС залишається складною.

«Поява хвороби в центральній частині ЄС, зокрема в Німеччині та Данії, спровокує стрімке і неконтрольоване зростання цін на свинину. Вже у 2019 році ціни на свинину в ЄС зросли з 1,35 євро/кг у січні до 1,97 євро/кг у грудні», – прогнозує експерт.

Зростання цін ніяк не пов’язане із собівартістю. Вона незмінна – лишається на рівні 0,9 євро/кг, а ціни на живих свиней збільшилися з 1,1 до 1,5 євро/кг і зростатимуть далі. Настав час, коли свинарі ЄС зароблятимуть дуже багато, особливо за європейськими мірками.

Директор Центру підвищення ефективності в тваринництві вважає, що для утримання ціни свиней в Україні на рівні 2019 року, насамперед держава має виконати свою функцію – захистити свинокомплекси і передбачити 500 млн грн на компенсації за свиней у випадку АЧС.

«В свою чергу, ЄС не має можливостей для значного нарощення виробництва свинини. Натомість Україна може стати «клондайком» у цій сфері у світі. Ми маємо всі можливості для збільшення в рази виробництва свинини ледь не щороку. Крім того, в Україні є можливість отримати собівартість свинини на рівні з Бразилією, США та Канадою – 0,8 євро/кг на сухих кормах, а на рідкій годівлі ще нижче –0,5 євро/кг», – каже Бабенко.

Навіть якщо ціни на свиней залишаться на рівні 2019 року, то з 1 млн тонн свинини, вирощеної в Україні, додана вартість може скласти 32 млрд грн, а з урахуванням тенденції зростання цін на свинину, то і значно більше. Крім того, за рахунок збільшення обсягів виробництва буде створено десятки тисяч нових робочих місць у селах, вважає Микола Бабенко.

«Розвиток свинарства перезапустить м’ясопереробну промисловість, яка завантажена лише на половину своїх можливостей. Крім того, Україна отримає додану вартість і простимулює експорт. Вибір є. А підсумки 2020 року залежатимуть від рішень, що будуть прийняті владою зараз, на початку року», – підсумував він.

Нагадаємо, в АСУ запропонували механізми держпідтримки свинарства.

Новости по теме

| | | | | | |