Вирощувати суданську троянду можна в країнах з посушливим кліматом або у тепличних умовах

13 января, 2020

Як чудово у зимовий вечір випити чашку кави або чаю та насолодитися теплотою та приємним ароматом. На жаль, не кожен може собі дозволити таке задоволення з багатьох причин, основною з яких є здоров’я. Доводиться шукати альтернативу, до того ж бажано, щоб вона була смачна й корисна. Такою заміною може стати Розелла, або Суданська троянда.

Суданська троянда має безліч різних назв: суданська мальва, червона троянда, червоний щавель, троянда Шарон, мальва Венеції, гібіскус сабдаріфа тощо. Саме з цієї рослини готують дивовижний яскравий червоний напій – каркаде. Найбільшими виробниками каркаде є Судан, Єгипет, Індія, Китай. Батьківщиною рослини є Індія, але суданська троянда настільки сподобалася людству у якості напою, що досить швидко отримала розповсюдження по всьому світу. Єгипет навіть надав каркаде статус національного та назвав його «Напоєм фараонів». У ісламському суспільстві каркаде – чудова альтернатива алкоголю на різних урочистих заходах. До того ж за мусульманською традицією, п’ять пелюсток квітки відповідають п’яти релігійним заповідям. В Китаї квітка рослини є символом слави та багатства. Гаваї використовують розу для виготовлення церемоніальних прикрас, а Африка вважає цвітіння суданської рози символом кохання. Найбільший вибір розелли можна отримати на ринку спецій, що знаходиться у Каїрі.

Але суданська троянда є не тільки основою для виготовлення напою, але й має лікувальний ефект. У древньому Єгипті цю квітку вважали майже панацеєю від усіх хвороб. Вміст антиоксидантів в рослині цілюще впливає на самопочуття та очищує організм людини від новоутворень, що пошкоджують клітини. Дуже корисним є каркаде й для гіпертоніків. Цікаво, що гарячий напій буде підвищувати тиск, а холодний навпаки, тому рослина є ідеальним регулятором тиску. Настоянка з розелли, як ы напій має жарознижувальний ефект та містить у своєму складі широкий спектр вітамінів у оптимальних для людини співвідношеннях. На відміну від щавлю, суданська троянда практично не вміщує щавлевої кислоти, яка бере участь в утворенні ниркових каменів, тому вживання рослини є безпечним для людей з проблемами функціонування нирок. Як заварювати напій з квіток суданської троянди знають майже усі, але мало кому відомо, що в їжу корисно вживати й запарені квітки. Це доволі цінний харчовий продукт, до складу якого входить від 7,5 до 9,5% білка, 13 амінокислот, шість з яких є незамінними. Тому в Індії, наприклад, пелюстки квіток використовують для приготування пудингів, желе, сиропів тощо. Розпарені квітки суданської троянди додають до салатів. В розеллі міститься високий вміст вітаміну С (в 9 разів більше, ніж в апельсині).

В деяких країнах використовують й інші частини рослини, бо суданська троянда відрізняється тим, що всі її частини є їстівними. Листки можна тушити з луком, м’ясом та рибою, додавати у салат. У якості лікарського засобу їх використовують для приготування настоянки від кашлю. Соком листків загоюють рани й навіть лікують абсцеси. Коріння суданської рози мають кислуватий присмак. Його жарять та очищують для того, щоб використати у якості тонізувального засобу. Насіння ж рослини обжарюють та додають у супи. З суданської троянди готують чудове варення.

В наш час багато країн експериментують з вирощуванням розелли, хоча рослина не є технічно рідною для багатьох з них. Як однорічну рослину її вирощують на півночі Австралії, де період цвітіння суданської троянди достатньо короткий та продовжується з березня по травень кожного року. Для успішного культивування австралійські вчені рекомендують теплий клімат та ґрунт з добрим дренажем. У якості дренажу можна використовувати великий річковий пісок або керамзит середньої фракції. Дренажний шар повинен становити не менше 4 см. Висаджувати рослини потрібно навесні, щоб отримати високі врожаї восени. Протягом 6 місяців у польових умовах суданська троянда може досягнути до 2 метрів у висоту. За порадами фахівців, краще підбирати сонячні ділянки, бо рослина не переносить тінь. Для підтримки достатньої вологи грунту потрібно використовувати мульчу. Не обов’язково чекати на цвітіння, листки можна збирати раніше. За спостереженнями вчених, при їх частковому зрізуванні рослина дає більше квітів. Восени збирають темно-червоні пелюстки в поєднанні з чашечками. Після збору врожаю зі стебел можна отримати волокно для виготовлення шпагату. До речі, з антоціанів (дають рубінове забарвлення напоям), що присутні у квітках суданської троянди, отримують натуральну краску для волосся.

Для китайців чай – це справжній скарб, він поділяється на 2 групи: справжній чай та чай з трав і квітів. Чай з суданської троянди відноситься до другої групи та, останніми роками, набуває все більшої популярності. В Китаї його вживають як у чистому вигляді, так й використовують як компонент складних чайних сумішей для придання напою яскравого червоного кольору та кислинки. З насіння виробляють лікувальну олію. Китай входить до найбільших виробників сировини суданської рози, але за якістю поступається Таїланду.

Основними імпортерами розелли є Німеччина та США. Найбільшим покупцем у Європі вважається одна з найстаріших рослинницьких компаній «Martin Bauer», а у США такими компаніями є всім відомий «Lipton» та «Celestial Seasonings». На світовому ринку ціна на розеллу коливається в залежності від погодних умов року та у кращі з них складає біля $4000 за тону. Але, не зважаючи на те, що Китай та Таїланд контролюють більшу частину світового постачання розелли, вологий клімат цих країн робить виробництво чутливим до примх погоди, а імпортери часто скаржаться на ненадійну якість китайського продукту. Можливість вирощувати якісний продукт є в країнах з посушливим кліматом, або у тих виробників, які культивують рослину круглий рік у тепличних умовах. Тому, щоб вийти на міжнародний ринок з розеллою, як і з будь-яким іншим продуктом, ключовими критеріями є особливий смак та висока якість. Так, наприклад, Таїланд є єдиною країною, яка змогла підвищити цінність на місцевому рівні, розрізаючи і просіюючи чашечки суданської троянди в розмір чайного пакетика.

На Півдні України зустрічається сирійський гібіскус. Це листопадне дерево (часто зростає кущем) з яскраво-зеленими листками й квітками різноманітного забарвлення, доживає до 100 років. Використовується ця рослина у ландшафтному дизайні. Підходить клімат південних регіонів й для культивування суданської троянди в однорічній культурі. Такий додатковий бізнес може стати у пригоді невеликим фермерським господарствам, які в змозі забезпечити внутрішній ринок смачним, а головне, якісним продуктом.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| |