В Україні виробництво цукру впало майже на 20%

10 января, 2020

В 2019/2020 МР в Україні виготовлено 1,48 млн тонн цукру, що на 19% менше ніж попереднього року. Про це повідомляє прес-служба НАЦУ «Укрцукор».

«Всього в сезоні працювало 33 цукрових заводи, які переробили 9,84 млн тонн цукрових буряків. Це майже на третину менше ніж попереднього року. Як бачимо, суттєве зменшення кількості сировини потягнуло за собою скорочення виробничих потужностей і, як наслідок, зменшення виробництва цукру в цілому», – прокоментувала заступник голови правління НАЦУ «Укрцукор» Руслана Яненко.

За словами експерта, такий результат є досить прогнозованим, адже світовий профіцит цукру, що тривав останні три роки суттєво вплинув і на український ринок – маємо скорочення посівних площ під цукровими буряками на 20%  і зменшення кількості сировини. Окрім того, що 9 переробних підприємств в цьому році не запустилось, виробничий сезон також скоротився майже на місяць, а це, безумовно, відіб’ється на собівартості виробництва цукру, адже мінімально цукровий завод повинен відпрацювати 100 днів, щоб покрити витрати на запуск.

Традиційно, трійка лідерів виглядає незмінно: Вінницька область – 331,9 тис. тонн, Хмельницька область – 192,8 тис. тонн, а замикає трійку Тернопільська область з показником 186,4 тис. тонн.

Новости по теме

| | |