Жителі Миколаївщини протестували проти розвантаження мінеральних добрив

10 января, 2020

На Миколаївщині у Новобузькому районі жителі протестували проти розвантаження рідких мінеральних добрив на території колишньої нафтобази. Вони вважають, що це зашкодить довкіллю. Більш того з’ясувалося, що фірма досі не надала всі необхідні документи. Про це йдеться в сюжеті «Суспільне. Миколаїв».

У минулому році компанія «Агрохімпродукт», зареєстрована в Черкаській області, викупила приміщення колишньої нафтобази в с. Станційне в Новобузькому районі Миколаївської області. 8 січня 2020 року на місце прибув потяг з мінеральними добривами. Але місцеві жителі не дали їх розвантажити, аргументуючи тим, що фірма не може розміщувати продукцію в межах села, так як є загроза забруднення водойм.

Крім того, фірма не надала документи на володіння зазначеної земельної ділянки. За словами мера Нового Бугу Максима Лагодієнка, поки призупинено розвантаження продукції до вивчення документації, а точніше поки не нададуть всі необхідні дозволи. Біля цистерн чергуватиме поліція. Жителі села, які перекривали колію, ввечері розійшлися.

Директор «Агрохімпродукта» Олександр Рибалко поки відмовився коментувати ситуацію.

Зазначимо, у Новобузькій міськраді повідомили, що на сесії міськради 21 грудня представник фірми ВАТ «Агрохімпродукти» виступив перед депутатами з клопотанням про надання в оренду земельної ділянки території колишньої нафтобази. За його словами, їх господарство буде там зберігати мінеральні добрива. Так як всіх документів на отримання земельної ділянки в оренду та документів на мінеральні добрива представник компанії не міг надати, то депутати порекомендували надати всі необхідні документи в строк до 15 січня для подальшого розгляду питання.

«Документи до сих пір не були надані, тому ВАТ «Агрохімпродукти» не мали ніяких підстав проводити будь-які роботи з доставки та розвантаження продукції. Ці ж зауваження висловив і еколог району », — йдеться в повідомленні.

Новости по теме

| | | | |