У Херсонській «аграрці» встановили сонячні панелі для нової спеціальності

9 января, 2020

У Херсонському державному аграрному університеті (ХДАУ) встановили сонячні панелі загальною потужністю 8,2 кВт. Про це повідомив ректор ХДАУ Юрій Кирилов на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що компанія “Унасолар” завершила перший етап реалізації даного проекту.

«Спеціальний прилад SmartMetr контролює розбір енергії від сонця і від загальної мережі, а також не пускає у загальну систему вироблену електрику. Це відрізняє встановлену систему від приватних сонячних станцій, які виробляють електроенергію для продажу за “зеленим” тарифом», – пояснює ректор.

Управлятися система може навіть через смартфон. Програмне забезпечення дозволяє її контролювати у режимі он-лайн: скільки виробляє станція, яке загальне споживання на даний момент і скільки потрібно взяти електроенергії з мережі. Крім того, систему використовуватимуть студенти нової спеціальності.

“Свята святами, а вступна кампанія вже на порозі. Заздалегідь думаємо над практичною підготовкою майбутніх студентів нової спеціальності аграрного університету “Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка (альтернативні джерела енергії)”, – повідомив Кирилов.

Новости по теме

| |