100 тис. тварин загинуло на фермах Австралії під час масштабних пожеж

12 января, 2020

Від масштабних лісових пожеж в Австралії постраждали не лише дика флора та фауна, а й промислове тваринництво. Так, за попередніми даними, від вогню загинуло близько 100 тис. сільськогосподарських тварин, повідомляє Еuromeatnews.com.

Точні показники втрат та розмір збитків австралійського тваринництва будуть відомі лише за кілька місяців. Частину тварин, які не згоріли, але постраждали (наприклад, зазнали опіків), також доведеться забити.

Федеральний міністр сільського господарства Австралії побоюється, що втрати поголів’я від останніх пожеж суттєво перевищуватимуть показник 100 тис. голів, оскільки фермери по всій країні лише починають оцінювати збитки. Уряд запропонував підприємствам послуги 100 ветеринарів, які допомагають рятувати тварин та оцінювати втрати.

Компанія, що спеціалізується на аналізі сільськогосподарських ринків, Mecardo виявила, що близько 8,6 млн голів овець та 2,3 млн великої рогатої худоби живуть на територіях, постраждалих від лісових пожеж у штатах Вікторія та Новий Південний Уельс. Це близько 12% національного поголів’я овець та 9% поголів’я великої рогатої худоби в країні.

Пожежі також призвели до вигорання пасовищ – тобто втрати частини ресурсів, що забезпечують нормальне функціонування галузі.

Всього за оцінками австралійської філії Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), внаслідок пожеж в Австралії могли загинути близько 1,25 мільярда тварин. Масштабні лісові пожежі, які тривають в Австралії з жовтня, знищили вже близько 6 мільйонів гектарів лісових площ.

Новости по теме

| | | |