Вирощування бананів в Україні можливе в тепличних умовах

8 января, 2020

За ствердженнями психологів любов до бананів притаманна романтикам, а згідно з давньою індійською легендою саме бананом, а не яблуком, скористався для спокушання Адама та Єви змій-спокусник. Дієтологи та лікарі вже давно пропонують вживати банан як лікувальний та дієтичний  продукт. То можливо прийшов час вирощувати банани й на Півдні України?

У північноамериканській та європейській культурі банан найчастіше вживається у якості їжі. Особливо це стосується «десертних» бананів, які є більш солодкими сортами. До таких відноситься популярний Кавендіш і менш популярний Оріто. В основному плоди споживаються у свіжому вигляді. Деякі народи сушать незрілі банани та розмелюють їх у борошно. В інших культурах використовують банановий корінь, як лікарський засіб, щоб прискорити процес пологів й полегшити біль у шиї. Деякі країни використовують бананове листя в кулінарії, обертаючи ними рис з яйцем та спеціями. І звичайно, якщо люди можуть зробити алкоголь з чогось, вони це зроблять. Банани не є винятком. У багатьох культурах роблять бананове вино та пиво.

Приблизно 40% світового виробництва сьогодні складають банани сорту Кавендіш, що робить його де-факто королем бананового світу. Але виявляється, є особливий вид банана, який не тільки блакитний, але й на смак, як ванільне морозиво. Ці банани вирощуються в основному в Південній Азії та можуть виживати в самих екстремальних умовах. Вони навіть зростають при температурі нижче точки замерзання, але зазвичай для їх оптимального росту та розвитку потрібно мінімум +4,4°C. Така ягода припаде до смаку як дітям, так і дорослим, особливо тим, хто займається різного роду духовними практиками і не їсть тваринні жири. Банан володіє ніжною текстурою, його можна їсти в сирому вигляді, подрібнювати в блендері для смузі. Якщо заморозити блакитний банан, що має назву Ява, тоді його складно буде відрізнити від консистенції ванільного морозива. У різних кінцях світу банан «Ява» має різноманітні назви. У Центральній Америці – «Сенізе», філіппінці називають його «Крі», на Фіджі присвоїли йому назву «Гавайський банан», а на самих Гаваях вважають за краще не винаходити колесо і назвали його «банан-морозиво». Ця ягода користується великою популярністю в Азії і як десерт починає займати передову позицію серед десертних бананів. Чому ж ми досі не купуємо цей банан в наших магазинах і не ласуємо десертами на його основі в кафе? Річ у тому, що на відміну від більшості сортів бананів, блакитний банан Ява не придатний для глобального експорту, бо його м’якуш значно ніжніше звичних для нас сортів бананів, тому є труднощі з транспортуванням. За рік з 1 гектара насаджень банана цього сорту можна отримати 400 центнерів. Хоча рослина морозостійка, все ж любить тепло та вологу. Тому, якщо ви маєте велику та високу теплицю у своєму господарстві, можна спробувати отримати такі чудо-плоди.

Але що робити, коли все ж не маєте таких ресурсів, а бананами свого виробництво вкрай охоче поласувати? Вихід є – можна вирощувати карликові сорти бананів, які площі займають менше та навіть у горщиках ростуть і плодоносять. До речі в Україні вже є фахівці, що з успіхом вирощують екзотів у своїх звичайних теплицях та навіть отримали свої карликові сорти. До них відносяться Київський карлик та Київський суперкарлик. Ростуть вони як у тепличних, так й у квартирних умовах. Плодоносити починають на 2-3 рік після висаджування, а на одному банані протягом року зав’язується близько 150 плодів.

Не меншої уваги заслуговує й банан Оксамитовий, що також відноситься до карликових сортів. Він досягає висоти не більш, ніж 1,5 м, але, за досвідом фахівців, у тепличних умовах ще нижче. Зацвітає такий красень вже у юному віці, цвіте та плодоносить цілий рік, а плодів має по 6-9 штук у в’язці. На смак вони дуже солодкі. Не поступається за якістю і їстівний банан Хеленс. Відрізняється достатньою морозостійкістю, навіть витримує більшість європейських зим. Має солодкі плоди з твердим насінням.

Попри невеликі відмінності в розмірі й кольорі плодів, всі банани мають однакові загальні характеристики. Всупереч поширеній думці, бананові рослини – не дерева, а просто великі багаторічні трав’янисті рослини з вираженими стволами. Банан може поширюватися через кореневища, що важливо для розмноження цих рослин. Щоб «зробити» нову бананову рослину, частину кореневища відділяють та пересаджують. У виробників є два основні варіанти посадкового матеріалу. Вони можуть або використовувати відростки з бананових рослин попереднього врожаю, або отримувати посадковий матеріал в умовах invitro (у пробірці). Як показує практика, для промислових масштабів використовувати відростки більш ризиковано через те, що вони з більшою ймовірністю заражені хворобами, в той час як вирощені саджанці invitro гарантовано не містять патогенів. Крім того, щоб відростки досягли цвітіння, потрібно більше часу. Вегетаційний період у банана продовжується 9 місяців, тому дуже часто для прискорення дозрівання (збільшення температури) та захисту від шкідників, виробники покривають плоди блакитними пластиковими пакетами (іноді наповненими пестицидами – ще одна причина спробувати отримувати місцеві банани).

За останніми дослідами фахівців, банан Кавендіш знаходиться під загрозою знищення хворобами у польових умовах, тому більшість виробників переходить на культивування рослин у теплицях. Не тропічні регіони додаються до деяких «хитрощів» при побудові теплиць. По-перше, потрібно звернути увагу на розташування теплиці – орієнтування зі сходу на захід, щоб довга сторона була звернена на південь. Сама конструкція (рамки) може бути пофарбована в чорний колір, щоб збільшити поглинання тепла. Теплиця може бути засклена полікарбонатом для додаткової міцності та удва шари з повітряною подушкою у якості ізоляції. Крім того, можна використовувати вузькі сонячні панелі, які потрібно встановити вздовж даху, щоб сприяти виробленню електроенергії. До середини літа необхідно встановити вентиляційні системи, щоб теплиця не перегрівалася. Повинна бути встановлена система туману, щоб підтримувати високу вологість, а також система зрошення, що дозволить поливати рослини мінімум один раз на день. Щоб зберегти воду, в підлозі можуть бути стоки, що ведуть до системи фільтрації, яка знезаражує воду і рециркулює її назад.

Якщо південні регіони почнуть вирощувати банани у тепличних умовах, це дасть можливість більш ретельного контролю над якістю та безпечністю плодів. Набагато легше буде контролювати хвороби у ґрунті, бо перед висадкою його можна стерилізувати. До того ж такий підхід може дати можливість урізноманітнити асортимент бананів та дати можливість споживачам поласувати різними смаками такого вже звичайного та улюбленого продукту.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме