На Миколаївщині «Нібулон» провів зариблення Піденного Бугу

8 января, 2020

Напередодні 2020 року для покращення екологічного стану Південного Бугу біля підприємства компанії «Нібулон» – філії «Новоодеська» – відбулося зариблення річки мальками товстолобика. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що усього у річку було вселено 40 тис. голів рибопосадкового матеріалу на суму близько 55 тис. грн. Зарибок «Нібулон» придбав на договірних засадах у ТОВ «Карпіо» (ставки розташовані у м. Нова Одеса), яке має ветеринарний документ про відсутність небезпечних захворювань.

Контроль за проведенням робіт із зариблення здійснювала спеціально створена комісія, до складу якої увійшли представники Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області, Державної екологічної інспекції у Миколаївській області.

«Вселення здійснювалося за результатами робіт компанії із прочищення суднового ходу на Костянтинівському перекаті Південного Бугу, які компанія провела у 2018 році. Мальки товстолобика, якими сьогодні поповнили річку, – цьоголітки, середня вага кожного становитфь приблизно 26 грам», – повідомила заступник начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області – начальник відділу іхтіології та регулювання рибальства Євгенія Хиренко.

Новости по теме

| | |