Аграрії поскаржились в Миколаївську облраду на незаконну діяльність депутата Івануни

24 декабря, 2019

Аграрії Миколаївського та Доманівського районів Миколаївської області вже вкотре заявляють про рейдерські атаки з боку депутата обласної ради Ігоря Івануни. В понеділок, 23 грудня, постраждалі звернулись за допомогою до членів аграрної комісії.

Нагадаємо, раніше у Доманівському районі розгорівся конфлікт відносно рейдерського захоплення земель за участі депутата Миколаївської обласної ради Ігоря Івануни.

Ірина Зоря, співвласниця СФГ «Орфей» заявляє про незаконну та протиправну діяльність афілійованих підприємств депутата облради Івануни щодо подвійної реєстрації договорів оренди та незаконного заволодіння земельними ділянками на території Доманівського району. Так само голова ФГ Скляр Сергія Вадимовича повідомив про рейдерського захоплення ТОВ «Ніколь Агрозем» земельних ділянок, які розташовані на території Шостакіської сільської ради Миколаївського району, до якого причетний депутат Івануна.

Варто зауважити, що раніше сільгоспвиробники звертались із відповідними заявами до правоохороних органів, але справи розглядають занадто довго. За їх словами, за цей час Івануна тільки розширює межі рейдерських атак.

У зв’язку із їх зверненнями члени аграрної комісії вирішили запросити на найближче засідання сесії облради начальника слідчого управління Миколаївської області та заслухати інформацію щодо розгляду питання незаконного користування земель на території зазначених підприємств.

Новости по теме

| | |