Вітчизняні равлики набирають популярності в країнах ЄС

19 декабря, 2019

За останній період спостерігається зростання експорту українських равликів до країн-членів Європейського Союзу. Лише за 9 місяців поточного року на європейський ринок було поставлено 248 тонн равликів українського виробництва, тоді як за весь минулий рік обсяг експорту цієї продукції до Євросоюзу склав 93 тонни, повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

За два роки збільшилася і кількість вітчизняних підприємств, які мають право поставляти равликову продукцію на ринок Європейського Союзу. За результатами третього кварталу в Україні таке право отримали 17 підприємств. У 2018 році їх було всього 5. З переліком компаній, схвалених для експорту равликів до ЄС, можна ознайомитися на сайті Європейської Комісії.

Читайте також: Вирощування молюсків – бізнес-ідея для фермерів південного регіону

Враховуючи попит на українських равликів та готовність вітчизняних підприємств його задовольняти, Держпродспоживслужба постійно сприяє цьому процесу. Так, з метою забезпечення безперебійного експорту на офіційному сайті Держпродспоживслужби було оприлюднено міжнародний ветеринарний сертифікат для ввезення з України та Європейського Союзу охолоджених, заморожених, в панцирі, приготованих, оброблених, консервованих равликів, призначених для споживання людиною.

Новости по теме

| |